شنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۳۲ ۴۷
طبقه بندی: اخبار داخلی
چچ
تمدید مهلت ارسال مستندات برای شرکت در مناقصه پروژه تدوین نقشه راه سازمان فضایی ایران در نجوم

تمدید مهلت ارسال مستندات برای شرکت در مناقصه پروژه تدوین نقشه راه سازمان فضایی ایران در نجوم

مهلت ارسال مستندات برای شرکت در مناقصه پروژه تدوین نقشه راه سازمان فضایی ایران در نجوم تا ساعت 10 صبح شنبه مورخ 1401/4/11 تمدید شد.

سازمان فضایی ایران در نظر دارد تدوین برنامه راهبردی اقدامات خود را در قالب «نقشه راه سازمان فضایی ایران در نجوم» از طریق همکاری با دانشگاه ها و موسسات پژوهشی معتبر و دارای سابقه فعالیت در این زمینه برون‌ سپاری نماید. از اهداف این پروژه، دستیابی به شناخت دقیق از فعالان و بازیگران اصلی این حوزه و شناسایی شبکه ذینفعان و نیازسنجی از ایشان، ارزیابی شاخص‌های توسعه نجوم در کشور و تدوین گام نمای پیشرفت و توسعه فعالیت‌های نجوم متناسب با فعالیت های سازمان فضایی است.
اجرای این پروژه از طریق عقد قرارداد در سقف معاملات متوسط، به دانشگاه یا موسسه دارای شرایط و صلاحیت اجرای این طرح، سپرده خواهد شد. جزییات این مناقصه از طریق سامانه ستاد، بخش خرید جزئی و متوسط و با استفاده از کد نیاز یکتای پروژه به شماره 1101004068000120 در دسترس است. با توجه به تمدید مهلت ارسال مستندات، متقاضیان همکاری می توانند مدارک اعلام شده در سامانه را حداکثر تا ساعت 10 صبح شنبه مورخ 1401/4/11 از طریق سامانه ستاد ارسال نمایند. از جمله مدارک مورد نیاز عبارتند از؛ جزئیات مربوط به زمانبندی و هزینه اجرای پروژه، ارسال مشخصات اعضای اجرایی پروژه به نحوی که کفایت علمی و اجرایی ایشان ثابت شود و همچنین هرگونه مستنداتی که نشاندهنده توانایی و تجربه مجری در حوزه نجوم، علوم فضایی، برنامه ریزی راهبردی و آینده پژوهشی باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات مناقصه می توانید با شماره 02123340000 (داخلی 2401) و یا 7-02633269005 (داخلی 2025) تماس حاصل فرمایید.

آدرس کوتاه شده: