یکشنبه, ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۲۵ ۴۶
طبقه بندی: اخبار داخلی
چچ
مناقصه عمومی یک مرحله ای توسعه و بازسازی ساختمان رصدخانه اپسوس پایگاه فضایی ماهدشت

مناقصه عمومی یک مرحله ای توسعه و بازسازی ساختمان رصدخانه اپسوس پایگاه فضایی ماهدشت

سازمان فضایی ایران در نظر دارد به منظور افزایش بهره وری و مشارکت فعال در پروژه بین المللی پایش اپتیکی زمین پایه اجرام فضایی ( aposos)، بازسازی و توسعه ساختمان رصدخانه اپوسوس در ایران را از طریق برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای به شرکت های واجد صلاحیت واگذار نماید.

رصدخانه پایش اپتیکی زمین پایه اجرام فضایی آسیا و اقیانوسیه ( اپوسوس) در ایران یکی از چندین رصدخانه پروژه بین المللی با همین عنوان است که توسط سازمان فضایی ایران مدیریت می شود. در سال 1400 به منظور افزایش بهره وری و مشارکت فعال سازمان فضایی ایران در پروژه مذکور، گنبد این رصدخانه با مشارکت شرکت های دانشی داخلی با یک نمونه گنبد با قابلیت کنترل از راه دور و براساس استانداردهای روز جایگزین گردید. اکنون درنظر است ساختمان این رصدخانه نیز بازسازی و براساس الزامات پروژه و مبتنی بر مقررات ملی در حوزه ساختمان، توسعه داده شود. فعالیت پیش بینی شده در این پروژه از نوع فعالیت های عمرانی در حوزه ابنیه می باشد.
بدینوسیله از کلیه شرکت های فعال در این زمینه دعوت می شود تا ضمن مطالعه جزئیات این مناقصه از طریق سامانه ستاد و با استفاده از کد نیاز یکتای پروژه به شماره 2001004068000003 نسبت به ارسال درخواست اجرای پروژه براساس اسناد مذکور اقدام نمایند. متقاضیان همکاری می بایست مستندات اعلام شده در سامانه را حداکثر تا ساعت 19 مورخ 28/3/1401 از طریق سامانه ستاد ارسال کنند.
علاقه مندان جهت دریافت اسناد مناقصه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات آن می توانند با شماره 02123340000 (داخلی 2124) تماس حاصل فرمایند.


آدرس کوتاه شده: